Vizyonumuz Ve Tarihçemiz

1987 yılında Konya'da kurulan

BEŞEL Endüstriyel Ürünler Gıda ve Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş. gıda endüstrisi için gereken gıda ham maddeleri ve kimyasal katkı maddelerini ithal ve ihraç eden ve iç pazarda geniş bir müşteri ağına sahip olan bir firmadır. Beşel Gıda kurulduğundan bu yana modern teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hızla büyüyüp gelişmiş ve Türkiye'de gıda ham maddeleri ve katkı maddeleri tedarik sektöründe her zaman ilk sıralarda yer almıştır. 5500m2 kapalı alan üzerindeki modern depolama tesislerinde ürünlerini depolayan BEŞEL Gıda; yurt içinde ve yurt dışındaki üreticilere hizmet sunarak ülke ekonomisine katkı sağlamanın gururunu taşımakta ve üreticilere sağlıklı , güvenilir ürünler sunmanın başarısı ile sürekli büyümektedir.
Tedarik ettiği tüm hammaddeleri merkezi Konya olmak üzere İstanbul , G.Antep, İzmir ve Mersinde kurduğu ofisler ve depolar aracılığıyla ülke geneline dağıtımını yapmaktadır. BEŞEL Gıda ; palm yağı üretimi yapan dünya genelinde dağıtım ağına sahip bir Uzakdoğu firmasının ve dünyada lider kakao üreticilerinden biri olan Delfi Cocoa firmasının Türkiye ve CIS ülkeler distribütörüdür. Firmamız portföyündeki tüm ürünleri Türki Cumhuriyetleri, Kuzey Afrika, Balkanlar ve bazı Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir. Müşterilerine her yönüyle uygun, kaliteli ve güvenilir ürünleri sağlamayı amaç edinen BEŞEL Gıda , müşterilerinin üretim sürecinde en uygun sonuçlari almaları için işbirliği içinde olmayı ve öneriler geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

  • Tüm paydaşlarını mutlu edebilen bir dünya şirketi olmak
  • Sürekli pozitif büyüyen ve kendi alanında dünyanın lideri olmak
  • Farklılığımızı ön plana çıkararak ilerleyişimizi hızlandırmak
  • En kaliteli ürünü en uygun biçimde sunarak dünyanın vazgeçilmezi haline gelmeyi sağlamak
  • Yapılan işte beklentilerin daha fazlasını verip güven ortamının en üst seviyesini yaşamak
  • Tüm çalışan, tüm tedarikçiler ve müşterilerinin mutlu olabileceği bir dünya şirketi olabilmek


Misyonumuz

Bir dünya şirketi olarak yenilik ve gelişmelere açık, insan ve çevreye duyarlı olarak kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanıp, uluslararası standartlar çerçevesinde kaliteli, ekonomik ve müşteri beklentilerini aşan ürünler sunmaktır.
Beşel

Partnerlerimiz